Stawianie magazynu

Wszystko to na co nie ma kategorii.

Regulamin działu

!!!!UWAGA!!!!
ADMINISTRATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TREŚĆ WPISÓW! POSTY SĄ WŁASNOŚCIĄ OSÓB WPISUJĄCYCH I TO ONI PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ICH TREŚĆ!

PostNapisane: poniedziałek, 27 maja 2019, 11:20
Żeby postawić taki magazyn naprawdę potrzeba wielu dobrej jakości wyrobów i wielu ludzi do pracy. Mój mąż ma taką swoją ekipę, z którą budują magazyny czy hale produkcyjne. Zamawia zawsze z jednego źródła wałki z brązu , pręty brązowe czy miedziane rury. Mówi, że jest zadowolony.
CytujZgłoś post
PostNapisane: poniedziałek, 27 maja 2019, 11:20

PostNapisane: poniedziałek, 27 maja 2019, 12:03
Jeżeli jest magazyn i firma to na pewno konieczny będzie też program do wystawiania faktur. Najlepiej taki odrazu, który ma moduł magazynowy. Warty uwagi jest Faktura Small Business Handel.
CytujZgłoś post

PostNapisane: piątek, 28 czerwca 2019, 08:30
Jak już jesteśmy w temacie magazynów i transportu wewnętrznego to polecam zakupy w firmie lean-tech.pl , to krajowy lider w zakresie rozwiązań jeśli chodzi o układnice magazynowe. Krótko mówiąc , to urządzenia służące do automatycznego składowania ładunków w magazynie i układania ich na wskazanych miejscach. Idealnie sprawdzają się w magazynach wysokiego składowania. Układnice przemieszczają się wzdłuż korytarzy regałowych. Załadunek i wyładunek przeprowadzany jest w czasie trwania jednego cyklu pracy maszyny, przez co osiąga większą efektywność. Myślę, że to podstawowe wyposażenie każdego magazynu
CytujZgłoś post

PostNapisane: wtorek, 27 sierpnia 2019, 07:42
Projektowaniem i budowa hal magazynowych profesjonalnie i od lat zajmuje się firma Commercecon. Posiadają bardzo liczne realizacje w kraju oraz poza granicami.
CytujZgłoś post

PostNapisane: środa, 18 września 2019, 16:12
Myślę, że na każdym magazynie może przydać się taki wózek samozaładowujący xetto , który potrafi unieść nawet do 250 kg materiału. Polecam gorąco sobie zerknąć.
CytujZgłoś post

PostNapisane: piątek, 14 lutego 2020, 15:34
Jeżeli dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych treści na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mnie - http://archiwum-magazyn.pl .
CytujZgłoś post

PostNapisane: czwartek, 20 lutego 2020, 15:40
Ostatnio szukałam informacji na owy temat w sieci i znalazłam stronę - http://magazyn-infrastruktura.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Wyjątkowo sporo ciekawych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.
CytujZgłoś post

PostNapisane: czwartek, 2 kwietnia 2020, 11:56
W magazynie nie może zabraknąć solidnych stalowych regałów z wysokim udźwigiem.
CytujZgłoś post

PostNapisane: środa, 13 maja 2020, 13:13
Do zarządzania magazynem niezbędny jest program, który będzie kontrolował stany magazynowe, umożliwiał wystawianie dokumentów magazynowych oraz umożliwiał przeprowadzenie inwentaryzacji https://www.firmino.pl/magazyn/
CytujZgłoś post

PostNapisane: niedziela, 16 sierpnia 2020, 17:03
Myślałam z mężem o postawieniu magazynu dla naszej firmy, ale ostatecznie chyba zdecydujemy się na kontenery magazynowe od http://seabox.pl/kontenery-magazynowe :) Znacie tą firmę? Macie o niej jakąś opinię? Będę wdzięczna za pomoc!
CytujZgłoś post
PostNapisane: niedziela, 16 sierpnia 2020, 17:03
Następna strona

Powrót do Różności